KOLEJNY SUKCES NASZYCH ŚCISŁOWCÓW

Nasi gimnazjaliści przeszli do finału konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista! Konkurs składa się z trzech etapów. Etap szkolny i powiatowy już za nami. Uczniowie Aslana wykazując się ogromną wiedzą z fizyki i matematyki, a także umiejętnością logicznego myślenia, nie mieli sobie równych w tych dziedzinach podczas etapu powiatowego. Jako jedyni z powiatu głogowskiego zostali zaproszeni do udziału w finale z ww. przedmiotów. W finale z fizyki udział wezmą Szymon Kucharski i Jan Kachnowicz – uczniowie klasy III gimnazjum, a w finałowej walce z matematyki weźmie udział Szymon Kucharski. Ostatni etap konkursu już w lutym, we Wrocławiu. Trzymamy kciuki!