PACZKI WRĘCZONE!

W dniu dzisiejszym sześciu uczniów naszej szkoły pojechało wręczyć paczki ze słodyczami, artykułami papierniczymi oraz pluszakami. Odwiedzili domy w gminie Pęcław, a jedna ogromna paczka pojechała do Borku. W tym roku obdarowaliśmy dzieci niepełnosprawne i chore z gminy Pęcław oraz wielodzietną rodzinę z Borku. „Myślę, że moi koledzy i koleżanki są szczęśliwi, że mogli pomóc rodzinom potrzebującym. Bardzo się cieszę, że już drugi raz wzięłam udział w tej akcji” – Julia Siennicka. Dziękujemy rodzicom, uczniom i wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Radość na twarzach dzieci – zarówno naszych uczniów, jak i obdarowanych – BEZCENNA!
Akcja URATUJ DZIECIOM ŚWIĘTA.

Strona używa plików cookie - Odwiedzając naszą stronę lub klikając w przycisk akceptujesz naszą używanie plików Cookies.
Akceptuję pliki Cookies
x