KONKURS LITERACKI

Podczas apelu podsumowującego I semestr, oprócz uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, nagrodzono także biorących udział w konkursie literackim „Magia świąt Bożego Narodzenia”. Uczestników podzielono na grupę młodszą (kl. 4 i 5) oraz starszą (kl. 6 i 7). Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ opowiadania naszych uczniów były interesujące, wzruszające, o wysokim poziomie literackim. Ostatecznie komisja przyznała następujące nagrody:

Klasy 4-5   I miejsce – Tamara Bobójć, II miejsce – Hubert Wyrozumski, III miejsce – Olimpia Marszałek

Klasy 6-7   I miejsce – Polina Kopylova, II miejsce – Amelia Wołoszyn,  III miejsce – Gabriela Biedrzycka

Nagrodzone utwory zostaną zamieszczone w tomiku literacko-plastycznym Aslana, który zgodnie z tradycją ukaże się w maju.  Młodym literatom serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy nieustającej weny twórczej.