PODSUMOWANIE SEMESTRU

Przyszedł czas na podsumowanie i nagrodzenie pracy naszych uczniów. Podczas spotkania wręczone zostały dyplomy, słodkości i upominki za wysokie wyniki w nauce oraz 100% frekwencję. Za pomoc przy Noworocznym Marszobiegu pięciu uczniów otrzymało certyfikaty. Gromkimi brawami nagrodzono Mistrzów Pióra. Podczas apelu zostały wręczone dwie nagrody specjalne dla uczniów, którzy swoją postawą dali dowód, że są „ludźmi od zadań specjalnych”. Ponadto zostały ogłoszone wyniki plebiscytu na Damę i Dżentelmena Aslana. Dzisiejsze spotkanie zostało przygotowane przez Radę Uczniów i jej Opiekunów. To dzięki ich samorządności zostały ufundowane nagrody i słodkości. Gratulujemy Wszystkim i życzymy dalszych sukcesów. Przyszedł czas na odpoczynek i relaks. Życzymy Wam fantastycznych i bezpiecznych ferii.