FERIE W SZKOLE

W dniach 15-19 stycznia w naszej szkole odbyły się ferie taneczno-sportowe. Każdy dzień rozpoczynaliśmy od wspólnej rozgrzewki oraz stretchingu. Codziennie dziewczynki pod okiem instruktorów próbowały swoich sił w różnych stylach tanecznych: disco, latino, jazz, hip hop oraz step aerobiku z którymi świetnie poradzili sobie również chłopcy. Chłopcy rywalizowali ze sobą w rozgrywkach piłki ręcznej , unihokeja, piłki nożnej, w konkursie skoku wzwyż . Nie zabrakło wspólnych zajęć w których uczniowie rywalizowali ze sobą w grze w zbijaka , przeciąganiu liny oraz poznali podstawy badmintona. Dzień kończyliśmy pysznym poczęstunkiem , zajęciami plastycznymi oraz dla wytrwałych seansem kinowym. Na zakończenie, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom , książkę, słodką niespodziankę, razem zjedliśmy pyszną pizzę.