KOCHAMY WAS!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie z klas I-III przygotowali niespodzianki dla jakże ważnych osób. Najmłodsi zaprezentowali swoje umiejętności w przedstawieniu pt.: „Jak to z babcią i dziadkiem było” oraz wręczyli  własnoręcznie przygotowane prezenty w postaci aromatycznych świeczników dla dziadków i korali ułożonych w systemie binarnym. Odczytując zapis zero-jedynkowy „zapisały” imiona swoich ukochanych babć. A trzecioklasiści zaprosili dziadków do kręgielni w „OK Parku”. Zaproszeni goście mieli okazje obejrzeć krótki program artystyczny, przygotowany specjalnie na tę okazję. Po złożeniu życzeń, dzieci razem z dziadkami  wspólnie grali w kręgle. Śmiechu i radości było co nie miara.