Konkurs ZAWODOWE DROGOWSKAZY rozstrzygnięty

Czy wiesz w jakim zawodzie będziesz pracował w przyszłości? Czy nadal się nad tym zastanawiasz? Nasi gimnazjaliści – Julia Zarubajko i Borys Sikorski już o tym wiedzą. Młodzież wzięła udział w konkursie na przygotowanie prezentacji multimedialnej poświęconej wymarzonemu zawodowi. Borys swoją karierę zawodową wiąże z informatyką, a Julia ze stomatologią. O swoich zawodowych marzeniach przed uczniami innych szkół opowiadała Julia, która zajęła III miejsce w konkursie. Gratulujemy naszym uczniom umiejętności kreowania i planowania własnej kariery edukacyjno-zawodowej i życzymy, aby ich marzenia się spełniły.