AKCJA CHARYTATYWNA DLA JASIA

W ramach akcji charytatywnych Samorządu Uczniowskiego klasa Vb przeprowadziła dzisiaj ,,Tostowo i koktajlowo. Zbieraliśmy pieniądze na dalsze leczenie Jasia Walosa. Mamy 1100 zł!!! Chcemy je w przyszłym tygodniu przekazać mamie chłopczyka. Do tego czasu uważamy akcję za otwartą. Jeżeli ktoś jeszcze poczuje z nami radość dawania, to proszę przekazywać dobrowolne kwoty do opiekunek Samorządu Uczniowskiego-pani Doroty Wołoszyn lub Izy Kucharczyk.
Serdecznie dziękujemy osobom, które przekazały na tę akcję pączki i bezy oraz gadżety ledowe.
Ogromne podziękowania należą się rodzicom uczniów z Vb, którzy przygotowali przepyszne koktajle owocowe, galaretki i ciastka. Antoin de Saint-Exupery powiedział kiedyś, że: ,,Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić”. Cieszymy się, że możemy pomóc Jasiowi.