POŻEGNALIŚMY PRZYJACIÓŁ Z USA I JUŻ PAKUJEMY WALIZKI, ABY SIĘ Z NIMI SPOTKAĆ

W Aslanie ponownie zabrzmiało dwujęzycznie za sprawą gości ze Stanów Zjednoczonych. W marcu 2018r. odwiedziła nas grupa uczniów i nauczycieli  z Minneapolis. Amerykańscy przyjaciele byli u nas tylko kilka dni, które były bardzo intensywne.  Wspólne konwersacje, gry, spacery i  posiłki ponownie zbliżyły wszystkich oraz przygotowały doskonały klimat do wyjazdu naszych uczniów do Minneapolis w maju bieżącego roku.  W tym roku ponad trzydziestoosobowa grupa oprócz edukacji w szkole spędzi również czas w Los Angeles. Dla wielu uczniów wyjazd do Stanów Zjednoczonych to wielka przygoda, której nie mogą się doczekać.