MŁODZI, ZDOLNI, UŚMIECHNIĘCI

Kwiecień będzie kolejnym miesiącem wytężonej pracy gimnazjalistów. Przed trzecioklasistami zewnętrzne egzaminy gimnazjalne. To także czas, w którym odbędzie się trzeci etap konkursów przedmiotowych „W pogoni za indeksem”. Miło nam poinformować, że uczniowie Aslana będą również reprezentować szkołę w następujących dziedzinach: polski – Zuzanna Szkliniarz, kl. II; angielski – Igor Dziubek, kl. III; geografia – Julia Zarubajko, kl. III; matematyka – Maks Kaczmarek oraz Szymon Kucharski.  Otrzymaliśmy także wspaniałą informację o sukcesie uczennicy Amelii Wołoszyn (kl. 7), która zdobyła wyróżnienie w XXXIV Międzynarodowym Konkursie Literackim Dzieci i Młodzieży. Cieszymy się niezmiernie z tak wysokich lokat naszych uczniów, życząc im kolejnych.