WIZYTA NA AMERYKAŃSKICH UNIWERSYTETACH

Wizyta w Stanach Zjednoczonych to czas rozmów o dalszej współpracy między szkołami, pozyskiwanie nowych partnerów oraz informacji. Właściciele i dyrekcja szkoły spotkali się z władzami Uniwersytetu w Minneapolis i Uniwersytetu Bethel, aby uzyskać informacje o kierunkach studiów, warunkach rekrutacji oraz możliwościach edukacji przyszłych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego Aslan.  Podczas rozmów istotną rolę odegrała Kristin Jacobson Robbins, której jesteśmy wdzięczni za organizację i  wielogodzinny udział w spotkaniach.  Amerykańskie prestiżowe uczelnie zrobiły na nas ogromne wrażenie zarówno ofertą kierowaną do studentów, zapleczem sportowo-rekreacyjnym na terenie campusu oraz możliwościami zatrudnienia po ukończeniu edukacji. Była to bezcenna lekcja, która pozwoli nam odpowiednio pokierować  naszych licealistów, którzy rozważają dalszą naukę w Stanach Zjednoczonych.