MINNESOTA I KALIFORNIA

5 maja  rozpoczęła się dla wielu przygoda życia a nawet spełnienie marzeń. Najstarsi uczniowie Aslana dwa tygodnie spędzą w Stanach Zjednoczonych. W Minneapolis uczęszczają do szkoły Heritage Christian Academy, gdzie sprawdzają swoje umiejętności językowe i nawiązują znajomości. Po zajęciach  wraz z rodzinami u których mieszkają korzystają z wielu atrakcji.  W przyszłym tygodniu w Los Angeles w Kalifornii poczują się jak gwiazdy Hollywood. Będą bawić się w Disney Adventure Park i poznawać kulisy amerykańskich wytwórni filmowych w Universal Hollywood Studios.  Uczniowie są szczęśliwi, zachwyceni gościnnością i twierdzą, że Stany Zjednoczone są pięknym krajem.