AKTORZY ASLANA W SALI KACZKOWSKIEGO

25 maja aktorzy ze szkolnego kółka teatralnego, wystawili w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Głogowie dwie sztuki pt. ,,Przygody Tomka Sawyera” oraz „Kwiatuszek”. Kilka tygodni ciężkich prób, doskonalących warsztat aktorski młodych miłośników teatru, przyniosło niesamowity efekt. Zaproszeni widzowie zostali przeniesieni – przez starszą grupę teatralną- w świat przygód zwariowanego, niepokornego rozrabiaki-Tomka Sawyera i jego zmuszonego do samodzielności przyjaciela-Hucka Finna. Ich niebanalna wyobraźnia pozwoliła każdemu stać się na chwilę piratem, marynarzem , odkrywcą. Wszyscy bohaterowie kreowani przez naszych zdolnych uczniów z klas czwartych i piątych przekonali widzów, że realizacja marzeń bardzo często wymaga poświęceń. Nawet, jeśli w grę wchodzi mroczna tajemnica… Młodsi aktorzy urzekli widownię tańcem, zabawnymi scenami i spontanicznością. Tego wieczoru znów mogliśmy się przekonać, że najważniejsze wartości w życiu to: rodzina, przyjaźń, lojalność i miłość. A to wszystko dzięki pracy uczniów z p.Dorotą Wołoszyn i p.Anną Sulimą-Karbownik. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i entuzjastyczny odbiór naszych występów.