ZIELONA SZKOŁA

Za nami kolejne dni zielonej szkoły. Uczestnicy są zauroczeni miejscem, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, jeziora i mnóstwa zieleni. Bardzo intensywnie spędzamy czas. Klasy czwarte wzięły  udział w ,,Misji Sputnik”, podczas której uczyli się lepiej współdziałać w grupie. Klasa Vb z kolei zaliczyła ,,Adventure Day”, czyli wspinaczkę na drzewo, turniej łuczniczy i warsztat rozpalania ognisk. W środę wszyscy zostali podzieleni na cztery grupy. Wyposażeni jedynie w mapę i kompas musieli dotrzeć do celu, wykonując po drodze różne zadania i pokonując liczne trudności. Wieczorem, przy ognisku zajadali amerykański przysmak ,,smores”. ,,Indiana Jones” i ,,Cztery żywioły”-czyż nie brzmi wspaniale?To dwa programy, według których uczniowie spędzili czwartkowy dzień i wieczór w H2O . Znowu było energicznie, żywiołowo i przede wszystkim WSPÓLNIE.