POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

Środowy wieczór dla wielu uczniów  pozostanie niezapomniany. Żegnali się z nami najstarsi  gimnazjaliści. Po kilku latach pobytu w szkole takie rozstania są pełne emocji, wzruszeń, refleksji, wspomnień. Najstarsza młodzież pożegnała młodszych kolegów oraz grono pedagogiczne w pięknym stylu. Były słowa pełne wdzięczności dla nauczycieli, którzy pomogli osiągnąć wysokie wyniki na egzaminie, ale także rozwijali wszechstronne talenty. Rodzice podziękowali również nauczycielom oraz właścicielom szkoły za stworzenie miejsca bezpiecznego, przyjemnego, twórczego dla ich dzieci. Podkreślili przede wszystkim wpajane w Aslanie wartości – pomocy potrzebującym, wrażliwości na otaczający świat, empatii. To już  sześć lat działalności szkoły, która wpisała się w krajobraz miasta. Uczniowie klasy drugiej odchodzącym kolegom podarowali piękne autorskie portrety.  Dla wielu osób niezmiernie ważnym był moment nagradzania za wybitne osiągnięcia. Poza tym wyróżniono uczniów za wysokie wyniki w nauce (świadectwo z czerwonym paskiem), wysoką frekwencję oraz działalność społeczną. Skierowano słowa wdzięcznosci do rodziców za nieocenioną pomoc szkole. Bez nich Aslan nie mógłby tak wspaniale funkcjonować.