UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Przyszedł oczekiwany koniec roku szkolnego. Jednak na korytarzach i w salach jeszcze do południa było gwarno i radośnie. Podczas uroczystego spotkania wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa i upominki. Wyróżniono uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, udzielali się w akcjach charytatywnych i społecznych, osiągnęli bardzo wysokie wyniki w konkursach. Rada Uczniów ogłosiła zwycięzców projektu „Klasa z klasą” i wręczyła ufundowaną przez radę uczniowską nagrodę. Nie zabrakło podziękowań dla rodziców, nauczycieli i życzeń na nadchodzące tygodnie. Wakacje uznajemy za rozpoczęte.