ROK 2017/2018 …

Ten rok szkolny był pełen wrażeń,  nowych przyjaźni i wspólnych imprez szkolnych. Były dni pełne entuzjazmu i spotkań z cudownymi ludźmi, ale również te, po których jeszcze bardziej docenialiśmy mądrość  i szczere rozmowy  z innymi. Od września 2017 r.  zakupiliśmy 211 wejściówek na zajęcia muzealne we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Niemal wszyscy odwiedziliśmy Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie. Nie zabrakło również obcowania ze sztuką. Byliśmy na musicalach, balecie, spektaklach  teatralnych aby w czerwcu spróbować swoich sił wystawiając „Romeo i Julię”, „Tomka Sawyear” oraz  „Kwiatuszka”. Okazaliśmy się mistrzami matematyki i przedmiotów przyrodniczych  podczas egzaminów gimnazjalnych.  Jesteśmy świetnymi humanistami i lingwistami o czym świadczą nasze wyniki  (z różnicą nawet 30 punktów procentowych od średniej kraju)i osiągnięcia.  W naszej szkole odbyło się ponad 40 wycieczek, w których udział brało  każdorazowo około czterdziestu uczniów. Średnio 7 dni  – w tym roku szkolnym – każda z klas spędziła na wyjazdach.  Nasza grupa zdobywców, pokonała kolejne szczyty  przybliżając się do tytułu Zdobywców Korony Gór Polskich. Nawiązaliśmy współpracę z nowymi placówkami edukacyjnymi w Stanach Zjednoczonych. Nasza absolwentka od sierpnia rozpoczyna edukację w Nowym Jorku, a 16 gimnazjalistów wyposażonych w bagaż wartości rozpocznie swoją edukację w szkołach średnich.  Liceum Ogólnokształcące Aslan przyjęło już grupę uczniów na kolejny rok szkolny. Nauczyliśmy się, że w tworzeniu Naszej Szkoły  stawiamy na dialog,  współpracę i zorientowanie na przyszłość.  Nie każdy może być mieszkańcem Narnii, ale każdy może podjąć tę próbę. Aslan prowadzi wszystkich dobrych bohaterów  „dalej wzwyż i dalej w głąb”, do miejsca które okazuje się być prawdziwą Narnią. Życzymy wszystkim Aslankom cudownych wakacji! Do zobaczenia.

Strona używa plików cookie - Odwiedzając naszą stronę lub klikając w przycisk akceptujesz naszą używanie plików Cookies.
Akceptuję pliki Cookies
x