MIŁOŚNIK HISTORII

Kacper Grabsztunowicz reprezentował naszą szkołę podczas Konkursu Historycznego „Roman Dmowski, Józef Piłsudski – wielcy Polacy na wielki jubileusz”. Konkurs był skierowany do uczniów klas VIII i szkół ponadpodstawowych. Kacper świetnie poradził sobie w części testowej i przeszedł do finałowej rozgrywki, która polegała na udzielaniu odpowiedzi ustnych. Wszyscy, którzy znają Kacpra wiedzą jak imponującą posiada wiedzą oraz umiejętność precyzyjnego formułowania opinii, argumentów oraz przekonywujące ich prezentowanie. GRATULUJEMY Kacprowi i życzymy czerpania przyjemności z pogłębiania wiedzy.