ŚWIĘTA W NAS

Podtrzymując piękną tradycję, uczniowie naszej szkoły przygotowali jasełka, czyli teatralne przedstawienie biblijnych wydarzeń związanych z narodzeniem Pana Jezusa. A najmłodsze dzieci dały koncert kolęd. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii, Józefa i małego Jezusa. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami. Dzieci z radością odgrywały swoje role, dbając jednocześnie o miłe doznania słuchowe widowni a piękna scenografia betlejemskich klimatów tego dnia pomogła wszystkim w szczególny sposób przeżywać te występy i wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Tuż po jasełkach zasiedliśmy do stołów, aby złożyć sobie życzenia, wspólnie delektować się pysznościami jakie przygotowali rodzice i dziadkowie. Był też czas na wspólne kolędowanie i zabawy.