OBÓZ JĘZYKOWY

Nasi licealiści  spędzają czas na Majorce, gdzie uczęszczają do szkoły językowej. Intensywny kurs hiszpańskiego, spotkania z tutejszą młodzieżą, zwiedzanie miasta i czas spędzony razem to cel  wyjazdu. Po intensywnym czasie w szkole  w towarzystwie przewodnika licealiści zwiedzili kilka ważnych i ciekawych miejsc w stolicy wyspy. Palma de Mallorca urzekła naszych najstarszych uczniów licznymi zabytkami. Największe wrażenie zrobiła  katedra La Seu oraz Palau de l’Almudaina – niegdyś siedziba zarządców mauretańskich a później królów Majorki. Korzystając z tego, że słońce zachodzi tutaj około godziny 18:00 licealiści spędzają wiele godzin na dworze, a słoneczko nie żałuje ciepłych promieni.