HOJNIE ZBIERAMY! Z PASJĄ POMAGAMY!

Klasa 6b przeprowadziła akcję charytatywną, z której dochód zostanie przeznaczony na operację i rehabilitację Igora, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie i hojnie kupowali gofry, tosty, naleśniki , koktajle i ciastka oraz gadżety ledowe ofiarowane przez zaprzyjaźnionego darczyńcę. Okazało się, że serca naszych uczniów są równie wielkie jak uzyskana kwota, a mianowicie 2324 zł.  Dziękujemy klasie 6b za wspaniale i niezwykle profesjonalnie zorganizowaną akcję. Wszystkim uczniom i ich rodzicom gratulujemy pasji, z jaką lubią pomagać innym.