WARSZTATY WIELKANOCNE

Późnym popołudniem w naszej szkole nadal było gwarno. A to wszystko zasługa naszych nauczycielek (pani Asi Zimońskiej, pani Asi Krajewskiej i pani Ani Świercz). To właśnie dzisiaj odbyły się Warsztaty Wielkanocne. Uczniowie z klas pierwszych i drugich stworzyli przepiękne kartki świąteczne, wiosenne wianki, pisanki na patyczkach oraz koszyczki z siankiem, jajeczkami oraz kurczaczkami. Dzieci do dekoracji wiklinowych wianków używały kolorowych kwiatów, gałązek bukszpanu, kolorowych jajeczek styropianowych, wstążek oraz piórek. Na zajęciach panowała radosna atmosfera, a pomysłów było co nie miara. Gratulujemy wszystkim uczniom ogromnego zaangażowanie i twórczo wykonanej pracy. Dziękujemy naszym nauczycielom za poświęcony czas i organizację warsztatów.