POZNAŃ – COŚ DLA DUSZY, COŚ DLA CIAŁA

Wycieczkę rozpoczęliśmy od wizyty w Starym Browarze, gdzie dzieci przy słonecznej aurze szalały na placu zabaw.Następną atrakcją była wizyta w Teatrze Muzycznym w Poznaniu i udział w musicalu „Madagaskar”, który okazał się ucztą wrażeń, barw i emocji dla uczniów klas pierwszych i drugich. Po obiedzie czekało na nich spotkanie z animatorem ,,Detektywi Historii”, które pokazało, że śledzenie historii miasta nie musi być nudne.
Dziękujemy pani Adzie Sznigir, Marcie Gęstwie, Ani Świercz i Asi Krajewskiej za organizację wycieczki, która miała tak bogaty program oraz za opiekę i troskę nad najmłodszymi Aslankami.