KOLEJNY SUKCES NASZYCH INFORMATYKÓW

W  dniu 24 maja 2018r. odbył się XIX Powiatowy Konkurs Informatyczny. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie kl. VIII: Kacper Grabsztunowicz,  Ksawery Czapczyński i Jan Szabłykin. Uczestnicy konkursu zmagali się z trudnym testem teoretycznym (redagowania tekstu, obliczeń w arkuszu, wykonywania rysunków, przetwarzania informacji, Internetu). Spośród uczestników wyłoniono 9 finalistów konkursu, którzy musieli  zmierzyć się  z zadaniami praktycznymi (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Scratch).

Kacper Grabsztunowicz zajął 3 miejsce (laureat). Gratulujmy osiągnięcie tak wysokiego  wyniku, a pani Annie Leonardczyk dziękujemy za pracę z uczniami.