DZIEŃ DZIECKA Z MOTYWEM NARNII

Do tego dnia nasza kadra przygotowywała się długo. To dzięki zaangażowaniu i pomysłowości pani Basi, pani Marii i pana Mateusza dzisiejszy dzień był pełen niespodzianek i wyzwań na miarę żołnierzy Aslana. Impreza odbyła się pod hasłem „W armii Aslana”. Poranek rozpoczęliśmy od obejrzenia urywku filmu, a później przyszedł czas aby na placu boju wykonać szesnaście zadań. Uczestnicy pod presją czasu musieli przygotować obozowisko, rozbić namiot, przejść przez sieć pajęcza i jak to w prawdziwym wojsku jest nie zabrakło musztry, gdzie czasami myliła się prawa z lewą stroną. Jednym z trudniejszych zadań było odgadnięcie cytatu i zaszyfrowanie wiadomości. Uczestnicy byli bardzo zaangażowani i wszystkie zadania wykonywali tak jak potrafili najlepiej. Zespoły tworzyli uczniowie mający od 7 do 15 lat. Taka praca grupowa uczy odpowiedzialności, troski o młodszego kolegę a przede wszystkim stwarza możliwość, aby mijając się każdego dnia w szkole posyłać sobie uśmiechy. Taka jest Narnia, taka jest Szkoła Aslana!

Serdeczne podziękowania dla RODZICÓW za wspólną zabawę i pomoc.