BAL GIMNAZJALNY

W stylowym i romantycznym wnętrzu restauracji „Pod Starym Głogiem” odbył się ostatni bal gimnazjalny. Ten zgromadził wyjątkowo liczną widownię, ponieważ przybyło w charakterze widzów bardzo wielu rodziców, dziadków, a także uczniów naszej szkoły. Wyjątkowy był również w tym dniu taniec. Trudny, choć przez to bardzo widowiskowy układ choreograficzny „Poloneza” zachwycił wszystkich. Jak przystało na zwieńczenie pewnego etapu życia było wszystko, aby się wzruszyć, przepełnić radością i ciepłem życzliwych ludzi. Był też tort, którym zostali poczęstowani wszyscy przybyli goście, uroczysta kolacja i zabawa przez wiele godzin. Dziękujemy RODZICOM za piękną uroczystość i zadbanie o każdy szczegół w tak wyjątkowym dniu.