DOSKONAŁE WYNIKI EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH

W informacjach telewizyjnych i prasowych słyszymy o słabych wynikach  egzaminów zewnętrznych, zwłaszcza z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. Wynik gimnazjalistów naszej szkoły z matematyki to 80%, podobnie z przedmiotów humanistycznych i przyrodniczych. Język angielski z pięknym wynikiem 96% na poziomie podstawowym i 90% na poziomie rozszerzonym. Uczniowie klasy ósmej również uzyskali bardzo wysokie wyniki z egzaminów zewnętrznych (ponad 20-30 punktów procentowych wyższe od swoich rówieśników w kraju). Kolejny rok, kolejne uśmiechy na twarzach uczniów i nauczycieli. Wniosek nasuwa się tylko jeden: DALEJ ROBIĆ SWOJE!