RODZINNY WYJAZD

Uczniowie klas 1a i 1b swoją przygodę w Aslanie rozpoczęli prawie rok temu. Uwieńczeniem ich pierwszego roku edukacji była dzisiejsza wycieczka. Był to szczególny dla wszystkich wyjazd, gdyż w gronie najbliższych. W pełnych składach rodzinnych, ze swoimi wychowawczyniami uczniowie zwiedzali dziś Karpacz i jego okolice. Dzień rozpoczęła wizyta w Cyrklandzie, gdzie wszyscy mogli poznać tajniki magii oraz iluzji . Show przygotowane przez grupę cyrkowców oraz magika wzbudzało ogromne emocje wśród uczestników. Dzieci mogły osobiście spróbować chociażby spaceru po linie. Kolejną równie emocjonującą przygodą była wizyta w pobliskiej Papugarni. Zwierzęta z ogromną przyjemnością jadły przeróżne smakołyki, nie tylko z rąk uczestników wycieczki. Ponieważ pogoda dopisywała , kolejna atrakcja również sprawiła dużo radości wszystkim. Wizyta w Western City pozwoliła rodzinom przenieść się w nieco inne czasy i poznać tamtejsze rozrywki, zwyczaje i sposoby spędzania wolnego czasu. Po długim i pełnym wrażeń dniu, z uśmiechami na twarzy obie klasy wróciły do domu.