CZAS NA WAKACJE

Nadszedł dzień podziękowań i gratulacji. Uczniowie starszych klas spotkali się z wychowawcami w Fortepiano, a młodsi na dziedzińcu PWSZ. Przed rozdaniem świadectw, wychowawcy zabrali głos, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i radosnymi chwilami, których doświadczyliśmy w tym roku szkolnym. Wielu uczniów naszej szkoły otrzymało świadectwo z wyróżnieniem i nagrody. Upominki otrzymał każdy uczeń, bo wszyscy na nie zasłużyli. To był bardzo pracowity rok: wycieczki, imprezy, egzaminy (ósmoklasistów, gimnazjalne i maturalne), akcje charytatywne, konkursy oraz solidnie wykonana praca dnia codziennego. Gratulujemy całej społeczności Aslana i życzymy cudownych wakacji.