NOWY ROK SZKOLNY W LICEUM ROZPOCZĘTY

187 dni nauki przed nami! Dzisiaj z uśmiechem i radością licealiści przywitali swoich młodszych kolegów i koleżanki. Nie zabrakło też naszych absolwentów. Sprawdza się przesłanie, że „kto raz został królem w Narnii, na zawsze nim pozostanie” i to nas bardzo cieszy. A przed tegorocznymi licealistami szereg wyzwań, ale również wiele edukacyjnych podróży. Rok szkolny 2019/2020 to wylot do USA i do Hiszpanii, aby poznać inne oblicza edukacji i przeżyć przygodę. Dzisiaj jeszcze w wakacyjnych nastrojach, ale od jutra odkrywamy nową wiedzę, zdobywamy umiejętności i pielęgnujemy wartości, w które wierzymy.