DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień chłopaka upłynął w radosnej atmosferze zarówno w szkole jak i wśród uczniów, którzy pojechali na wycieczkę do Guben. Dziewczynki z klasy 5a i 5b przygotowały słodkie niespodzianki i ręcznie zrobione laurki. Były też zabawy klasowe.  Najmłodsi spędzili ten dzień w OK Parku. W klasach 2a i 2b dzień upłynął pod haslem „cztery pory roku”. Z tej okazji dziewczynki przygotowały kolorowy pokaz mody i wręczyły specjalnie przygotowane kubeczki dla swoich kolegów. Niespodzianka się udała. Były też wyjścia na pizzę i do JUMP Parku. Wszystkim chłopcom tym dużym i mniejszym życzymy wszystkiego najlepszego!