NASZE TANCERKI NA PODIUM

Zespoły taneczne z naszej szkoły wzięły udział w XII Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego. W zawodach wystartowało dużo zespołów, które zaprezentowały różnorodne układy taneczne. Większość naszych uczennic startowało w konkursie po raz pierwszy, a jednak trema i wiek naszych tancerek  nie przeszkodziły im w sięgnięciu po najwyższe trofea. Dziewczynki wytańczyły wysokie II oraz III miejsce. Doping oraz transparenty przygotowane przez kolegów i koleżanki z klas I-III były wyśmienite i sprawiły dziewczynkom wiele radości.  Gratulujemy i życzymy owocnych treningów, bo już w kwietniu kolejny konkurs.