PŁYWANIE Z MISTRZEM

W dniu 20.09.2015 roku na głogowskiej pływalni CHROBRY odbyła się impreza pt. Pływanie z Mistrzem. Celem tej imprezy była inauguracja głogowskiej aqualigi -cyklu imprez pływackich, które rozpoczną się na koniec października. Patronem tej imprezy został Wicemistrz Świata w pływaniu, wychowanek głogowskiego klubu pływackiego PIAST – Radosław Kawęcki. Spotkanie z mistrzem miało na celu przede wszystkim propagowanie sportowego trybu życia i zachęcanie dzieci do nauki pływania. Szkołę Aslan reprezentowało 8 osób z klas I i II. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz okularki pływackie.