KONKURSY

MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W TENISIE STOŁOWYM

W czwartek 27.09.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Młodzików w Tenisie Stołowym w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, które odbyły się w SP 13 w Głogowie. Hubert Wyrozumski zajął 10 miejsce, natomiast Alan Hapke po zaciętym pojedynku zakończył zawody na 4
Czytaj Dalej →

MISTRZ PIŁKI NOŻNEJ

Natan Niedźwiedź- to sportowa duma klasy 6b i całego Aslana. W minionym tygodniu otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika I Turnieju Gerarda Cieślika. Został wybrany spośród 500 chłopców z 32 drużyn. Nasz uczeń swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął w Chrobrym Głogów , gdzie grał

GRATULACJE DLA ALANA I HUBERTA

Uczniowie z klasy 6a z Aslana po raz drugi z rzędu wygrali Międzyszkolny Turniej Tenisa. Gratulujemy Alanowi i Hubertowi!

GIGANT BIKE 2018

Stasiu Mikityn z klasy V i Lenka Mikityn z klasy I  zdobyli podczas tegorocznych wakacji wysokie miejsca  w zawodach rowerowych Giant Bike Race 2018 w Rabce Zdrój.  Gratulujemy rodzeństwu i życzymy dalszych sukcesów!

GRATULACJE DLA ANI SZCZEPAŃSKIEJ

Jesteśmy niezmiernie dumni, że po raz kolejny nasza uczennica znalazła się w gronie laureatów Głogowskich Konfrontacji Literackich. W tym roku to Ania Szczepańska z klasy Va zajęła zaszczytne II miejsce w konkursie ,,O zloty Pączek Głogu” Napisała ona piękne opowiadanie, w który

GRATULACJE DLA HANI DROZD

Końcówka roku szkolnego przyniosła kolejne osiągnięcie literackie naszej uczennicy. 13 czerwca Hanna Drozd z klasy IVb została finalistką VII Powiatowego Konkursu Literackiego ,,Mój przyjaciel pies” i zajęła III miejsce. Konkurs ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem i tylko

NASI STYPENDYŚCI

Dziś w sali Rajców miejskiego ratusza 10 uczniów naszej szkoły odebrało stypendia prezydenta miasta za wysokie wyniki w nauce i sukcesy odnoszone w szkole. Gratulujemy!

VI POWIATOWY TURNIEJ BOWLINGOWY

Na  turnieju, który odbył się w środę 23.05.2018 r. reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce. Zespół wystąpił w składzie: Wiktoria Białek, Julia Zarubajko, Bartosz Karbownik, Szymon Kucharski oraz opiekun Mateusz Płaczek. Indywidualnie Bartosz Karbownik triumfował w kategorii chło

GRATULACJE DLA INFORMATYKÓW

W czwartek w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się po raz XVIII Powiatowy Konkurs Informatyczny, w którym trzeba było wykazać się wiedzą z zakresu teorii i praktyki pakietu Office. Pierwsze miejsce w tym konkursie zajął Szymon Kucharski, a czwarte Maksymilian Kaczmarek. Gratulujemy Gimnaz