2015/2016

SZKOŁA PODSTAWOWA rok szkolny 2015/2016

II miejsce Zawody Pływackie Aqualiga w stylu grzbietowym

Alex Ogielski

IV miejsce Zawody Pływackie Aqualiga w stylu grzbietowym

Alex Ogielski

V miejsce Zawody Pływackie Aqualiga w stylu grzbietowym

Alex Ogielski


Polscy Laureaci Nagrody Nobla

I miejsce Julia Siennicka , Borys Sikorski


Konkurs Literacki „ Mój przyjaciel pies”

I miejsce Małgorzata Lewicka


III Powiatowy Turniej Macmillan

II miejsce  Zuzanna Szkliniarz

III miejsce Patryk Koziar


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ZUCH”

Laureat Małgorzata Lewicka

Laureat Łucja Miara

Laureat Adrian Koziar


Powiatowy Konkurs Matematyczny

III miejsce Adam Brzonkalik


Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt

I miejsce Olimpia Marszałek, Julia Siennicka


Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego chłopców

I miejsce Maciej Malczak, Tomasz Walczyk, Adam Janik


Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w tenisie stołowym dziewcząt

I miejsce Olimpia Marszałek, Julia Siennicka


Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w tenisie stołowym chłopców

I miejsce Maciej Malczak, Tomasz Walczyk, Adam Janik


Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców strefy legniciej

IV miejsce Maciej Malczak, Tomasz Walczyk, Adam Janik


Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt strefy legniciej

III miejsce Olimpia Marszałek, Julia Siennicka


XIII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego

I miejsce zespół „CRAZY STEP” mini formacja klas IV-VI

I miejsca zespół „CRAZY JUMP” formacja klas I-III

II miejsce zespół „ CRAZY JUMP LATINO” mini formacja klas I-III


VII Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego

II miejsce  zespól „CRAZY JUMP”  formacja klas I-III

III miejsce zespół „CRAZY JUMP”  mini formacja klas I-III

II miejsce zespół „CRAZY JUMP”  duet klas I-III

I miejsce  zespół „ CRAZY STEP”  mini formacja


XI Międzypowiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego

I miejsce zespół „CRAZY JUMP”  formacja  I-III

III miejsce zespół „CRAZY JUMP” mini formacja I-III

II miejsce zespół „CRAZY JUMP” duet klas I-III

II miejsce zespół „ CRAZY STEP” mini formacja klas IV-VI

III miejsce  zespół „CRAZY STEP” duety klas IV-VI


30 Mistrzostwa Głogowa w pływaniu dzieci klas 0-3

II miejsce Michał Zakrzewski styl dowolny 25 m.


30 Mistrzostwa Głogowa w pływaniu dzieci klas 0-3

III miejsce Michał Zakrzewski styl grzbietowy 25 m.


Konkurs plastyczny „Cztery pory roku”

III miejsce Tamara Bobójć


Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

I miejsce Bartosz Bieliński

II miejsce reprezentacja szkoły


Powiatowy Turniej Szachowy

II miejsce Mateusz Trempała

IV miejsce Michał Zakrzewski


IV Powiatowy Konkurs „Zostań Mistrzem Sudoku”

VI miejsce Borys Sikorski


GMINAZJUM rok szkolny 2015/2016

XXXII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

wyróżnienie Bartosz Karbownik


Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „W pogoni za indeksem”

Laureat  Dominik Jaros


III Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska…Nasza Niepodległa”

II miejsce Julia Zarubajko


VII Konkurs Recytatorski Poezji Twórców Głogowskich

I miejsce Aleksandra Stano


XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski i Plastyczny Zagłębia Miedziowego „Radosne  wiersze

I miejsce Aleksandra Stano


Głogowskie Dyktando z Języka Angielskiego

III miejsce Dominik Jaros


Głogowskie Dyktando z Języka Angielskiego

I miejsce reprezentacja szkoły


I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Check yourself”

I miejsce Dominik Jaros

III miejsce Szymon Sułowski

IV miejsce Emilia Czerniawska


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace”

VII miejsce w województwie Rita Michałowska

VIII miejsce w  województwie Maksymilian Kaczmarek

IX miejsce w  województwie Bartłomiej Graczyk


Międzyszkolny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Głogowa

I miejsce Bartosz Karbownik, Marta Siennicka


XVI Powiatowy Konkurs Informatyczny

I miejsce Szymon Kucharski

VII miejsce Igor Dziubek


X Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Bohaterscy synowie i córy Polski, na przestrzeni

1050 lat istnienia Państwa Polskiego”

III miejsce Marta Siennicka i Julia Zarubajko


IX Powiatowy Konkurs Chemiczny

IV miejsce Jan Kachnowicz


Festiwal Kolęd i Pastorałek

I miejsce Wiktoria Białek


XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim i Plastycznym Zagłębia Miedziowego

I miejsce – Aleksandra Stano
wyróżnienie – Emilia Czerniawska
wyróżnienie – Katarzyna Stano


XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim i Plastycznym Zagłębia Miedziowego

Wyróżnienie w kategorii plastycznej Gabriela Wierzchowska 


Strona używa plików cookie - Odwiedzając naszą stronę lub klikając w przycisk akceptujesz naszą używanie plików Cookies.
Akceptuję pliki Cookies
x