2016/2017

SZKOŁA PODSTAWOWA rok szkolny 2016/2017

I Powiatowy konkurs Poetycki „ Człowiek to brzmi dumnie”

I miejsce Amelia Wołoszyn

III miejsce Anna Szczepańska

IV miejsce Polina Kopylova

V miejsce Nikola Sendłak

Konkurs Recytatorski Zagłębia Miedziowego

II miejsce Katarzyna Stano

III miejsce Maja Klawińska

I Powiatowy Konkurs Czytelniczy: Lew, czarownica i stara szafa”

I miejsce Amelia Wołoszyn

II miejsce Karolina Malina

III miejsce Małgorzata Lewicka

Powiatowy konkurs „Magia miejsc”

I miejsce Małgorzata Lewicka

Rejonowy Konkurs „ Piękna nasz Polska cała”

VI miejsce drużyna w składzie: Nadia Korzeń, Nadia Sikorska , Bartosz Bieliński

Powiatowy Konkurs na prezentację multimedialna „MAGIA MIEJSC”

I miejsce Małgorzata Lewicka, Nadia Sikorska

Powiatowy Turniej Wiedzy Ogólnej dla Klas I-III „ 1 z 10”

IV miejsce Jakub Król

Powiatowy Konkurs recytatorski

I miejsce Hanna Drozd

„Teatrzyk Kukiełkowy” – legendy polskie

II miejsce Amelia Stasiak, Oliwia Jacuś

„ Najpiękniejsza kartka Wielkanocna”

I miejsce Klara Lopo da Silva

II miejsce Liliana Kuc

„Wiosna w obiektywie”

II miejsce Michał Zakrzewski

III miejsce Nadia Gola

„ Każda kropla wody jest na wagę złota”

I miejsce Lena Molińska

Powiatowy Matematyczny Turniej klas III

I miejsce Konrad Śnioszek, Mateusz Olejniczak

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „ Ortografek”

II miejsce Julia Wójcik

III miejsce Aleksandra Sikorska

Ogólnopolski Konkurs Zuch – edukacja wczesnoszkolna

V miejsce Maksymilian Matijczak

VI miejsce Hania Dubowska

VII miejsce Błażej Janiszewski

VIII miejsce Adrian Śnioszek, Lena Molińska

Powiatowy Konkurs Sudoku

II miejsce Tomasz Sadulak

Wojewódzki konkurs Max matematyczny

V miejsce Tomasz Sadulak

IV Turniej Macmillan dla Szkół Podstawowych Powiatu Głogowskiego

I miejsce Jakub Król

II miejsce Michał Zakrzeski

V miejsce Jan Szabłykin

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Galileo”

Laureat Adrian Koziar

Laureat Patryk Koziar

Laureatka Aleksandra Kachnowicz

Laureat Szymon Maziec

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego Olimpus

Laureatka Małgorzata Lewicka

Laureat Jan Szabłkin

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Across Cultures

III miejsce Nadia Korzeń

2 miejsce Drużyna w składzie Jan Szabłykin, Bartosz Bieliński, Nadia Korzeń

Powiatowy konkurs matematyczny dla szkół podstawowych

I miejsce Jan Szabłykin

V Międzyszkolny Konkurs Instrumentalny dla Klas Młodzieżowych

I miejsce Hanna Drozd

Zawody Pływackie Aqualiga w stylu grzbietowym

II miejsce Michał Zakrzewski

Zawody Pływackie Aqualiga w stylu grzbietowym

III miejsce Michał Tywoniuk

Międzyszkolny Turniej Tenisa Ziemnego

II miejsce Frąckowiak Oliwia, Hapke Alan

Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego

I miejsce Frąckowiak Oliwia, Marszałek Olimpia

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

I miejsce Frąckowiak Oliwia, Marszałek Olimpia

Turniej Tenisa Stołowego Strefy legnickiej

II miejsce Frąckowiak Oliwia, Marszałek Olimpia

Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

VII miejsce Frąckowiak Oliwia , Marszałek Olimpia

XV Powiatowy Konkurs Tańca Nowoczesnego

Crazy Jump:

I miejsce formacja w składzie: Szutra Ada, Stasiak Amelia, Gola Nadia, Zacharzewska Maja, Jacuś Oliwia, Drozd Hania, Soja Marcelina, Biały Weronika, Chrząstowska Kaja, Kempińska Iza, Drabczyk Hanna, Stańczyk Oliwia, Kuc Lila, Cichoń Agata

I miejsce mini formacja w składzie: Drozd Hanna , Biedrzycki Hubert, Bobrowski Bartosz

II miejsce mini formacja w składzie: Gola Nadia, Stasiak Amelia, Zacharzewska Maja, Soja Marcelina, Biały Eliza

Crazy Step:

II miejsce formacja w składzie: Krotla Maja, Frąckowiak, Stano Katarzyna, Biedrzycka Gabriela, Marszałek Olimpia, Kędzia Laura, Wasiluk Matylda, Wasilewska Inga, Miara Łucja, Buszydło Maria, Biały Eliza, Sikorska Nadia, Doroszuk Alicja, Sendłak Nikola

I miejsce mini formacja w składzie: Krotla Maja, Frąckowiak Oliwia, Stano Katarzyna, Biedrzycka Gabriela, Biały Eliza, Sikorska Nadia

VIII Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego

Crazy Jump:

I miejsce formacja w składzie: Szutra Ada, Stasiak Amelia, Gola Nadia, Zacharzewska Maja, Jacuś Oliwia, Drozd Hania, Soja Marcelina, Biały Weronika, Chrząstowska Kaja, Kempińska Iza, Drabczyk Hanna, Stańczyk Oliwia, Kuc Lila, Cichoń Agata

I miejsce mini formacja w składzie: Drozd Hanna , Biedrzycki Hubert, Bobrowski Bartosz

I miejsce duety w składzie: Drozd Hanna, Soja Marcelina

Crazy Step:

II miejsce formacja w składzie: Krotla Maja, Frąckowiak, Stano Katarzyna, Biedrzycka Gabriela, Marszałek Olimpia, Kędzia Laura, Wasiluk Matylda, Wasilewska Inga, Miara Łucja, Buszydło Maria, Biały Eliza, Sikorska Nadia, Doroszuk Alicja, Sendłak Nikola

I miejsce mini formacja w składzie: Krotla Maja, Frąckowiak Oliwia, Stano Katarzyna, Biedrzycka Gabriela, Biały Eliza, Sikorska Nadia

II miejsce duety w składzie: Frąckowiak Oliwia, Biały Eliza

Wojewódzki Festiwal Tańca Galop

I miejsce Formacja Crazy Jump w składzie: Szutra Ada, Stasiak Amelia, Gola Nadia, Zacharzewska Maja, Jacuś Oliwia, Drozd Hania, Soja Marcelina, Biały Weronika, Chrząstowska Kaja, Kempińska Iza, Drabczyk Hanna, Stańczyk Oliwia, Kuc Lila, Cichoń Agata

II miejsce Formacja Crazy Step w składzie: Krotla Maja, Frąckowiak, Stano Katarzyna, Biedrzycka Gabriela, Marszałek Olimpia, Kędzia Laura, Wasiluk Matylda, Wasilewska Inga, Miara Łucja, Buszydło Maria, Biały Eliza, Sikorska Nadia, Doroszuk Alicja, Sendłak Nikola

XII Międzynarodowy Konkurs Tańca Nowoczesnego

Crazy Jump:

I miejsce formacja w składzie: Szutra Ada, Stasiak Amelia, Gola Nadia, Zacharzewska Maja, Jacuś Oliwia, Drozd Hania, Soja Marcelina, Biały Weronika, Chrząstowska Kaja, Kempińska Iza, Drabczyk Hanna, Stańczyk Oliwia, Kuc Lila, Cichoń Agata

I miejsce mini formacja w składzie: Drozd Hanna, Biedrzycki Hubert, Bobrowski Bartosz

I miejsce duety w składzie: Drozd Hanna, Soja Marcelina

Crazy Step

III miejsce formacja w składzie: Krotla Maja, Frąckowiak, Stano Katarzyna, Biedrzycka Gabriela, Marszałek Olimpia, Kędzia Laura, Wasiluk Matylda, Wasilewska Inga, Miara Łucja, Buszydło Maria, Biały Eliza, Sikorska Nadia, Doroszuk Alicja, Sendłak Nikola

I miejsce mini formacja w składzie: Krotla Maja, Frąckowiak Oliwia, Stano Katarzyna, Biedrzycka Gabriela, Biały Eliza, Sikorska Nadia

I miejsce duety w składzie: Frąckowiak Oliwia, Biały Eliza

 

Konkurs Grafiki Komputerowej „Projekt okładki Elementarza XXI wieku”
wyróżnienie Nadia Sikorska

IV edycja konkursu znajomości języka angielskiego Macmillan English Tournament
I miejsce Jakub Król
II miejsce Michał Zakrzewski

 Zawody Pływackie Aqualiga
– I miejsce Michał Zakrzewski

 Dyplom Zdobywcy Korony Gór Polskich
– Hubert Wyrozumski

 Akt Mianowania na zawodnika Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie
– Natan Niedźwiedź

VII Międzyszkolny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Głogowskiego
– II miejsce Szkoła Podstawowa ASLAN

 Turniej Tenis 10 Cup
– I miejsce Oliwia Frąckowiak

 VI turniej kategorii zielonej II edycji cyklu Playme Cup by Prince
– I miejsce Alan Hapke

 VII turniej kategorii zielonej II edycji cyklu Playme Cup by Prince
– II miejsce Alan Hapke

VIII turniej kategorii zielonej II edycji cyklu Playme Cup by Prince
– I miejsce Alan Hapke

Cykl Turniejów Tenisowych „Tenis 10 Cup” o puchar Agnieszki Radwańskiej
– I miejsce w kategorii zielonej Alan Hapke

 Cykl Turniejów Tenisowych „Tenis 10 Cup” o puchar Agnieszki Radwańskiej
– III miejsce w kategorii zielonej Alan Hapke

 Kubot Kids Cup Turniej MASTERS
– I miejsce w kategorii zielonej Alan Hapke

 

 

 

GMINAZJUM rok szkolny 2016/2017

Dyplom dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum ASLAN w Głogowie za włączenie się
w program NARODOWEGO CZYTANIA „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza w
Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Głogowie

Dyplom dla Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum ASLAN organizatora
Głogowskiej Edycji Regionalnej XIX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

 Podziękowanie dla świetlicy przy Szkole Podstawowej ASLAN za udział w IV
Powiatowym Konkursie Plastyczno-Ekologicznym „Teatrzyk kukiełkowy z surowców
wtórnych”

 Podziękowanie dla uczniów i pedagogów Niepublicznego Gimnazjum ASLAN w
Głogowie za przygotowanie programu artystycznego i udział w spotkaniu pt. „Jestem
chory – nie chcę być skreślony” w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Walki
z Ubóstwem

VIII miejsce i tytuł laureata – VII Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śląskie zamki i pałace”

Julia Zarubajko

Tytuł laureata – VII Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śląskie zamki i pałace”

Zuzanna Szkliniarz

III miejsce w finale – VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny „w Pogoni za Indeksem”

Jan Kachnowicz

III miejsce i awans do finału – VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny „w Pogoni za Indeksem”

Szymon Kucharski

VI miejsce (ex aequo) i awans do finału – VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny „w Pogoni za Indeksem”

Jan Kachnowicz

I miejsce – Powiatowe Dyktando z Języka Angielskiego

Dominik Jaros

III miejsce – II Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego „ Check Yourself”

Igor Dziubek

I miejsce – I Konkurs z Języka Niemieckiego „ DEUTSCH IST EINFACH ODER EIN FACH”

Aleksandra Gośko

III miejsce – Powiatowy Konkurs „Antyk bez tajemnic”

Zuzanna Szkliniarz, Adam Janik, Borys Sikorski

I miejsce – X Powiatowy Konkurs Chemiczny

Jan Kachnowicz

Wyróżnienie XXXIII Międzynarodowy Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży

Julia Zarubajko

Wyróżnienie specjalne – XXXIII Międzynarodowy Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży Karolina Dąbrówny

I miejsce – I Powiatowy Konkurs Poetycki „Człowiek to brzmi dumnie”

Emilia Czerniawska

IV miejsce – I Powiatowy Konkurs Poetycki „Człowiek to brzmi dumnie”

Julia Zarubajko

VI miejsce – I Powiatowy Konkurs Poetycki „Człowiek to brzmi dumnie”

Karolina Dąbrówny

Wyróżnienie – Konkurs Recytatorski Zagłębia Miedziowego

Patryk Karolonek

Wyróżnienie – VIII Konkurs Recytatorski Poezji Twórców Głogowskich

Borys Sikorski

Finalistka – IX Powiatowy Konkurs Geograficzny „W Pogoni za Indeksem”

Emilia Czerniawska

I miejsce – Konkurs Powiatowy „Magia Miejsc”

Jan Kachnowicz

I miejsce – „Sprawiedliwy Handel i My”

Zuzanna Szkliniarz, Jan Kachnowicz, Emilia Czerniawska

I miejsce – Gra miejska – „Dzień ze Świętym Mikołajem”

Zuzanna Szkliniarz, Jan Kachnowicz, Emilia Czerniawska

I miejsce – Powiatowy Konkurs na prezentację multimedialną „Magia Miejsc”

Jan Kachnowicz

II miejsce – IV Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska Nasza Niepodległa”

Emilia Czerniawska, Jan Kachnowicz

VI miejsce – X Powiatowy Konkurs Chemiczny

Emilia Czerniawska

Finalista konkursu – X Regionalny Konkurs Chemiczny „Młody Chemik Eksperymentuje”

Jan Kachnowicz

IV miejsce – Turniej Tenisa Stołowego

Julia Siennicka, Wiktoria Białek

III miejsce – Turniej Tenisa Stołowego

Janik Adam, Patryk Karolonek, Bartosz Karbownik

V miejsce – Indywidualny Turniej Badmintona o puchar Wójta Gminy Kotla

Bartosz Karbownik

II miejsce – IV Powiatowy Turniej Bowlingowy

Bartosz Karbownik

IV miejsce w eliminacjach wojewódzkich – Internetowy Ogólnopolski Konkurs Maks Matematyczny

Szymon Kucharski

VI miejsce w eliminacjach wojewódzkich – Internetowy Ogólnopolski Konkurs Maks Matematyczny

Borys Sikorski

Wyróżnienie – Konkurs Matematyczny „Kangur”

Jan Kachnowicz, Maksymilian Kaczmarek, Emilia Czerniawska

Wynik bardzo dobry – Konkurs Matematyczny „Kangur”

Szymon Kucharski


Strona używa plików cookie - Odwiedzając naszą stronę lub klikając w przycisk akceptujesz naszą używanie plików Cookies.
Akceptuję pliki Cookies
x