2017/2018

SZKOŁA PODSTAWOWA rok szkolny 2017/2018

I miejsce w VII Konkursie Przyrodniczym „Piękna Nasza Polska Cała”

Drużyna w składzie: Anna Szczepańska, Aleksandra Kachnowicz, Kacper Grabsztunowicz

I miejsce w V Miedzyświetlicowym Konkursie Plastyczno-Ekologiczny Teatrzyk Kukiełkowy z surowców wtórnych pod hasłem „Moja baśń”

Lena Doroszuk i Weronika Biały

I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas piątych RACH-MISTRZ

Małgorzata Lewicka

III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Literackim ,,Mój przyjaciel pies”

Hanna Drozd

II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas piątych RACH-MISTRZ

Maja Fisz

I miejsce oraz nagrodę publiczności w Konkursie „Magia Miejsc” w ramach XIII Głogowskich Dni Turystyki

Małgorzata Lewicka

I miejsce w Konkursie „Magia Miejsc” w ramach XIII Głogowskich Dni Turystyki

Olimpia Marszałek

I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

Nadia Korzeń

V miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Józef Piłsudski na stulecie niepodległości”

Drużyna w składzie: Maja Jędrzejczak oraz Nadia Korzeń

II miejsce w XIV Powiatowym Turnieju Matematycznym

Drużyna w składzie: Wojciech Koliński i Jan Jedut

I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych

Jan Szabłykin

III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych

Szymon Suszyński

Finalista XX Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej „Thank You For The Music”

Filip Dubowski

IV miejsce w Powiatowym Turnieju Matematycznym „Matematyka może się przydać…”

Drużyna w składzie: Maja Fisz, Adrian Koziar, Patryk Koziar, Hanna Borkowska, Igor Okrzymowski

I miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Człowiek to brzmi dumnie”

Maja Jędrzejczak

III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Across Cultures”

Drużyna w składzie: Jan Szabłykin, Anna Szczepańska, Nadia Korzeń

III miejsce w Turnieju Dzień Dziecka z Rakietą o Puchar Prezydenta Miasta Głogowa

Bartosz Bobrowski

I miejsce w IV edycji konkursu plastyczno-historycznego dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych „ŻOŁNIERZE WYKLĘCI- BOHATEROWIE NIEZŁOMNI”

Maja Jędrzejczak

Wyróżnienie w IV edycji konkursu plastyczno-historycznego dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych „ŻOŁNIERZE WYKLĘCI- BOHATEROWIE NIEZŁOMNI”

Olimpia Marszałek

II miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Człowiek to brzmi dumnie”

Amelia Wołoszyn

III miejsce w kategorii Duety w IX Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Show Dance

Hanna Drobczyk

I miejsce w kategorii Duety w kategorii Duety w IX Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Show Dance

Agata Cichoń w kategorii Duety

III miejsce w VII Dolnośląskim Konkursie Poetyckim „Kilka strof o przyjaźni”

Polina Kopylowa

IV miejsce w konkursie „Matematyka może się przydać”

Drużyna w składzie: Hanna Borkowska, Maja Fisz, Adrian Koziar, Patryk Koziar i Igor Okrzymowski

III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Literackim „Mój Przyjaciel Pies”

Hanna Drozd

III miejsce w kategorii Taniec Nowoczesny kl. 7-8 w XVI Wrocławskim Festiwalu Tańca GALOP 2018

Grupa Crazy Move

I miejsce w kategorii Taniec Nowoczesny kl. 4-6 w XVI Wrocławskim Festiwalu Tańca GALOP 2018

Grupa Crazy Step

I miejsce w kategorii Taniec Nowoczesny kl. 0-3 w XVI Wrocławskim Festiwalu Tańca GALOP 2018

Grupa Crazy Jump

II miejsce w kategorii Mini Formacje w IX Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Show Dance

Grupa Crazy Step w kategorii Mini Formacje

I miejsce w kategorii Duety w IX Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Show Dance

III miejsce w kategorii Duety w IX Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Show Dance

I miejsce w kategorii Duety w IX Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Show Dance

I miejsce w kategorii Formacje w IX Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Show Dance

Grupa Crazy Step

I miejsce w kategorii Formacje w IX Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Show Dance

Grupa Crazy Jump

I miejsce w XV Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego

Grupa Crazy Jump

II miejsce w XV Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego

Grupa Crazy Move

I miejsce w XV Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego

Grupa Crazy Step

III miejsce w AQUALIDZE na dystansie 50m stylem dowolnym

Michał Tywoniuk

I miejsce w AQUALIDZE na dystansie 50m stylem grzbietowym

Michał Tywoniuk

I miejsce w AQUALIDZE na dystansie 25m

Abigail O’Hanlon

II miejsce w AQUALIDZE na dystansie 25m

Aleksandra Andrzejak

I miejsce w AQUALIDZE na dystansie 25m

Antoni Domino

I miejsce w AQUALIDZE na dystansie 25m

Julia Tywoniuk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Odkrywamy talenty przyszłości”

Amelia Wołoszyn

VI miejsce w Powiatowym Konkursie Biologicznym „Tajemnice ludzkiego ciała”

Natalia Kucharczyk

Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Poezji Twórców Głogowskich

Karolina Malina i Katarzyna Stano

Wyróżnienie w XXXIV Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej

Amelia Wołoszyn

Wyróżnienie w XXIII Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim „PEGAZIK”

Maja Klawińska i Hanna Drozd

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poetyckimi „Człowiek to brzmi dumnie”

Hanna Dąbrowska

Zdobywca Korony Gór Polski

Hubert Wyrozumski

GIMNAZJUM rok szkolny 2017/2018

Laureaci IX Powiatowego Konkursu Matematyczny „W Pogoni za Indeksem”

Igor Dziubek (j. angielski), Szymon Kucharski (matematyka)

Finaliści XVII Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego „zDolny Ślązak Gimnazjalista”

Jan Kachnowicz, Szymon Kucharski

Finaliści IX Powiatowego Konkursu Matematyczny „W Pogoni za Indeksem”

Maksymilian Kaczmarek (matematyka), Julia Zarubajko (geografia), Zuzanna Szkliniarz (j. polski)

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Odkrywamy talenty przyszłości”

Julia Zarubajko

I miejsce w XII Powiatowym Konkursie Fizycznym

Szymon Kucharski

I miejsce w XII Powiatowym Konkursie Matematycznym

Szymon Kucharski

I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tenisowym w kategorii kadetów indywidualnie oraz w deblu

Bartosz Karbownik

I miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Człowiek to brzmi dumnie”

Julia Zarubajko

I miejsce w Powiatowym Turnieju Bowlingowym

Drużyna w składzie: Julia Zarubajko, Bartosz Karbownik, Wiktoria Białek, Szymon Kucharski

I miejsce w II Konkursie z Języka Niemieckiego „Deutsch Ist Einfach Oder Ein Fach?”

Aleksandra Gośko

I miejsce w XVIII Powiatowym Konkursie Informatycznym

Szymon Kucharski

I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Chemicznym 

Jan Kachnowicz

IV miejsce w XVIII Powiatowym Konkursie Informatycznym

Maksymilian Kaczmarek

II miejsce w kategorii Szkół Gimnazjalnych w IX Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego – Show Dance

Grupa Crazy Move

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Maks Matematyczny

Szymon Kucharski

III miejsce w konkursie „Boje Polaków od Powstania Wielkopolskiego do Powstania Warszawskiego”

Julia Zarubajko

V miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Człowiek to brzmi dumnie”

Rita Michałowska

V miejsce w Konkursie Młody Chemik Eksperymentuje

Jan Kachnowicz

III miejsce w II edycji konkursu „Zawodowe Drogowskazy”

Julia Zarubajko

IV miejsce w Konkursie krajoznawczo – historycznym „Szlakiem głogowskich zabytków i pomników”

Drużyna w składzie: Jan Kachnowicz i Julia Zarubajko

Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Poezji Twórców Głogowskich

Borys Sikorski

Wyróżnienie w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Artystyczna Biblioteka Przyszłości”

Zuzanna Szkliniarz


Strona używa plików cookie - Odwiedzając naszą stronę lub klikając w przycisk akceptujesz naszą używanie plików Cookies.
Akceptuję pliki Cookies
x