2018/2019

SZKOŁA PODSTAWOWA rok szkolny 2018/2019

Finalista w V Olimpiadzie Geograficznej dla Uczniów Dolnośląskich Szkół Podstawowych – eliminacje wojewódzkie
Kacper Grabsztunowicz

II miejsce w Konkursie PIX 2019 – Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu

Małgorzata Lewicka

II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego – Turniej Macmillan

Jakub Król

III miejsce w Powiatowym Konkursie Check Yourself

Jak Szabłykin

I miejsce w III Powiatowym Konkursie Poetyckim „Człowiek to brzmi dumnie”

Tymoteusz Kasprzak

III miejsce w III Powiatowym Konkursie Poetyckim „Człowiek to brzmi dumnie”

Hanna Drozd

III miejsce w III Powiatowym Konkursie Poetyckim „Człowiek to brzmi dumnie”

Maja Jędrzejczak

II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Pegazik

Hanna Drozd

II miejsce w XXIV Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim Pegazik

Hanna Drozd

II miejsce w XXVI Wojewódzkim Konkursie Literackim „O Literacki Złoty Głóg”

Amelia Wołoszyn

III miejsce w Igrzyskach Dzieci w Tenisie Stołowym Dziewcząt – eliminacje wojewódzkie

Drużyna w składzie: Olimpia Marszałek, Maja Klawińska i Zuzanna Kośmińska

I miejsce w konkursie „MATEMATYKA MOŻE SIĘ PRZYDAĆ”

Drużyna w składzie: Maja Fisz, Adrian Koziar, Patryk Koziar

I miejsce w konkursie „MATEMATYCZNY BIEG PO WIEDZĘ”

Drużyna w składzie: Konrad Śnioszek, Mateusz Trempała, Piotr Moderski, Jakub Król

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Cztery pory roku”

Akmelmalika Magauina, Aleksandra Andrzejak, Klara Lopo da Silva

I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Kukiełkowym „Smerfy”

Jan Niemiec

I miejsce w Świetlicowym Konkursie Plastycznym „Najciekawsza kartka świąteczna”

Julia Olechowska

II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Plastycznym „Teatrzyk kukiełkowy z

surowców wtórnych” pod hasłem „Z wizytą u Pana Brzechwy”

Lena Molińska, Hanna Dubowska

Finalistka w III Edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Młody Biblista”

Amelia Wołoszyn

Laureat III Edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Młody Biblista”

Kacper Grabsztunowicz

Finalistki w III Edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Biblista Junior”

Małgorzata Lewicka, Maja Klawińska

I miejsce w Głogowskim Konkursie Papieskim – kategoria plastyczna

Olimpia Marszałek

I miejsce w Grze Miejskiej o św. Mikołaju

Drużyna w składzie: Nadia Sikorska, Nadia Korzeń, Tomasz Sadulak

III miejsce w XIX Powiatowym Konkursie Informatycznym

Kacper Grabsztunowicz

II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

Jan Szabłykin

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Zuch

Maks Matijczak

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Zuch

Hanna Dubowska

III miejsce w Konkursie Piosenki
Hanna Dubowska

I miejsce w Konkursie Plastycznym
Klara Lopo da Silva

Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Człowiek to brzmi dumnie”

Amelia Wołoszyn, Olimpia Marszałek

IV miejsce w Mistrzostwach Młodzików w Tenisie Stołowym w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu
Alan Hapke

X miejsce w Mistrzostwach Młodzików w Tenisie Stołowym w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu
Hubert Wyrozumski

Wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Strofy o… samym sobie”

Amelia Wołoszyn, Polina Kopylova

Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Poetyckim „Człowiek to brzmi dumnie”

Olimpia Marszałek

Tytuł najlepszego zawodnika I Turnieju Gerarda Cieślika

Natan Niedźwiedź

VI miejsce w VII Powiatowym Konkursie „CZY WIESZ CO JESZ”
Anna Szczepańska, Aleksandra Kachnowicz, Maja Klawińska

VII miejsce w II Powiatowym Konkursie Biologicznym „Tajemnice ludzkiego ciała i zdrowia”
Natalia Kucharczyk

I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa

Alan Hapke, Hubert Wyrzumski

IX miejsce w Międzypowiatowym Konkursie „Piękna nasza Polska cała”
Drużyna w składzie: Aleksandra Kachnowicz, Anna Szczepańska, Kacper Grabsztunowicz

IX miejsce w XII Rejonowym Konkursie Chemicznym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

Jan Szabłykin, Kacper Grabsztunowicz

II miejsce w Konkursie Maks Matematyczny – eliminacje wojewódzkie

Patryk Koziar

IV miejsce w Konkursie Maks Matematyczny – eliminacje wojewódzkie

Marcelina Soja

V miejsce w Konkursie Maks Matematyczny – eliminacje wojewódzkie

Adrian Koziar

VII miejsce w Konkursie Maks Matematyczny – eliminacje wojewódzkie

Jan Szabłykin, Oliwia Jacuś

VIII miejsce w Konkursie Maks Matematyczny – eliminacje wojewódzkie

Patryk Koziar, Mateusz Trempała

IX miejsce w Konkursie Maks Matematyczny – eliminacje wojewódzkie

Mateusz Trempała

IX miejsce w Konkursie Szach Maks – eliminacje ogólnopolskie

Kacper Grabsztunowicz

Wyróżnienie w Konkursie Kangurek
Hanna Dubowska, Matijczak Maks

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Szymon Suszczyński

X miejsce w konkursie Matematyczny Miks

Jan Szabłykin

X miejsce w Konkursie PIX 2019 – Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu

Maja Fisz

Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Poetyckim „Człowiek to brzmi dumnie”

Zofia Chodacka

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Pegazik

Maja Klawińska

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim pt. „Strofy o…samym sobie”

Polina Kopylowa, Amelia Wołoszyn

GIMNAZJUM rok szkolny 2018/2019

I miejsce w III Powiatowym Konkursie Poetyckim „Człowiek to brzmi dumnie”

Zuzanna Szkliniarz

Finalistka w X Powiatowym Konkursie „W pogoni za indeksem”

Kamila Downar

Laureatka w X Powiatowym Konkursie „W pogoni za indeksem”

Zuzanna Szkliniarz

IX miejsce w II Powiatowy Konkurs Biologiczny „Tajemnice ludzkiego ciała i zdrowia”

Borys Sikorski

X miejsce w XII Rejonowy Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół podstawowych i

gimnazjów
Kamila Downar

VI miejsce w konkursie Maks Matematyczny

Zuzanna Szkliniarz

VIII miejsce w konkursie Maks Matematyczny – eliminacje wojewódzkie

Adam Janik

IX miejsce w konkursie Maks Matematyczny – eliminacje wojewódzkie

Borys Sikorski

X miejsce w konkursie Maks Matematyczny – eliminacje wojewódzkie

Julia Siennicka

Finalistka X Powiatowego Konkursu z języka niemieckiego „W pogoni za indeksem”

Aleksandra Gośko

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE rok szkolny 2018/2019

VIII miejsce w XIV Dolnośląskim Konkursie Matematycznym KOMA

Szymon Kucharski

II miejsce w konkursie Maks Matematyczny – eliminacje wojewódzkie

Maksymilian Kaczmarek

III miejsce w XXVI Konkursie Wokalnym Sceny Prezentacji Młodych

Wiktoria Białek

III miejsce w konkursie Maks Matematyczny – eliminacje ogólnopolskie

Szymon Kucharski

IX miejsce w konkursie Szach Maks – eliminacje ogólnopolskie

Szymon Kucharski

Konkurs Historyczny „Ojcowie Niepodległej-czy wiem, komu zawdzięczam Wolność?”

Julia Zarubajko

I miejsce w Konkursie Maks Matematyczny – eliminacje wojewódzkie

Bartosz Karbownik

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju PZT Juniorów

Bartosz Karbownik

165 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym NABÓJ

( I miejsce spośród zespołów Głogowa)

Natanael Dubowski, Bartłomiej Graczyk, Bartosz Karbownik, Maksymilian Kaczmarek,

Szymon Kucharski


Strona używa plików cookie - Odwiedzając naszą stronę lub klikając w przycisk akceptujesz naszą używanie plików Cookies.
Akceptuję pliki Cookies
x