2014/2015

SZKOŁA PODSTAWOWA rok szkolny 2014/2015

  • Filip Sobiechowski

I miejsce – VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki „I ty możesz zostać baśniopisarzem”


  • Maja Klawińska

III miejsce – Powiatowy Konkurs Recytatorski klas I-III


  • Michalina Sagan

VI miejsce – Międzyszkolny Konkurs „Jeden z dziesięciu”


Jan Kachnowicz

I miejsce – Powiatowy Konkurs Matematyczny


  • Nadia Korzeń

III miejsce – XI Powiatowy Turniej Matematyczny


  • Regionalny Konkurs z Języka Angielskiego „My English Story”

IV miejsce Bartosz Bieliński

V miejsce Szymon Suszczyński

VI miejsce Julia Siennicka

VII miejsce Zuzanna Szkliniarz

VIII miejsce Filip Zych


  • Filip Sobiechowski, Małgorzata Hasal, Jan Kachnowicz

I miejsce zespołowo w kategorii szkół podstawowych – Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „SMART KIDS”


  • Małgorzata Hasal

I miejsce – Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

II miejsce Szkoła Podstawowa Aslan – Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego


  • Zuzanna Szkliniarz

II miejsce – Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Bat Kid”


  • Jan Kachnowicz, Małgorzata Hasal, Gabriela Wierzchowska klasy

III miejsce – Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Bat Kid”


  • Filip Sobiechowski

I miejsce w województwie – English High Flier


  • Zuzanna Szkliniarz

V miejsce w województwie – English High Flier


  • Małgorzata Hasal

VIII miejsce w województwie – English High Flier


  • Bartosz Karbownik i Alan Hapke

I miejsce – Międzyszkolny Konkurs Tenisa Ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Głogowa


  • Julia Siennicka , Olimpia Marszałek

II miejsce – Mistrzostwa Miasta Głogowa w Tenisie Stołowym Dziewcząt


  • Bartosz Karbownik, Maciej Malczak

I miejsce – Mistrzostwa Miasta Głogowa w Tenisie Stołowym Chłopców


  • Julia Siennicka , Olimpia Marszałek

II miejsce – Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt


  • Bartosz Karbownik, Maciej Malczak

II miejsce – Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w Tenisie Stołowym Chłopców


  • XII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Tańca Nowoczesnego

II miejsce zespół „ISKIERKI” kl. I-III mini formacja kl. I-III

III miejsce zespół „ASLANKI” kl. I-III mini formacja kl. I-III


  • VI Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego „SHOW DANCE”

II miejsce zespół „Latino” mini formacja klas I-III

II miejsce Hanna Drozd, Marcelina Soja duet kl. I-III

II miejsce Katarzyna Stano, Oliwia Frąckowiak duet kl. IV-VI

III miejsce zespół „Crazy Jump” formacja kl. I-III

III miejsce zespół „Crazy Step” mini formacja kl. IV-VI


  • III Olimpiada Lekkoatletyczna klas I-III

III miejsce w sztafecie 4x120m reprezentacja szkoły

II miejsce rzut piłeczką palantową Szymon Czerniawski


  • Filip Sobiechowski

I miejsce 50m stylem dowolnym – II Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego klas IV-VI w Pływaniu


  • Filip Sobiechowski

II miejsce 50m stylem grzbietowym – II Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego klas IV-VI w Pływaniu


  • Kajetan Sobiechowski

I miejsce 25m stylem dowolnym – III Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego klas 0-III w Pływaniu


  • Kajetan Sobiechowski

II miejsce 25m stylem grzbietowym – III Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego klas 0-III w Pływaniu


  • Alex Ogielski

V miejsce 25m stylem dowolnym – III Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego klas 0-III w Pływaniu


  • Maja Zacharzewska

VI miejsce 25m stylem dowolnym III Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego klas 0-III w Pływaniu


  • Szymon Czerniawski

I miejsce – I miejski Turniej Szachowy


  • VII Głogowski Konkurs Papieski Szkół Podstawowych „ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE”

III miejsce Szkoła Podstawowa ASLAN


  • Hubert Wyrozumski

I miejsce – Konkurs Historyczno-plastyczny „ŻOŁNIERZE WYKLĘCI – BOHATEROWIE NIEZŁOMNI” w kategorii Szkół Podstawowych w Głogowie klas 1-3


  • Adam Janik

II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „SYMETRIA W PRZYRODZIE”


  • Daria Kucharska i Maja Jędrzejczak

I miejsce – II Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno-ekologiczy „Teatrzyk kukiełkowy z surowców wtórnych”


  • XI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „POZNAJ SWÓJ KRAJ”

III miejsce Szkoła Podstawowa Aslan w Głogowie


  • Patryk Koziar i Szymon Suszczyński

Wyróżnienie – Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny


  • Bartosz Bieliński i Filip Zych

IV miejsce – Powiatowy Drużynowy Konkurs Matematyczno – Ekonomicznym Klas III „Młody Ekonomista”


  • Julia Siennicka

XII miejsce – English High Flier

GIMNAZJUM

  • Katarzyna Fudali

III miejsce – VI Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śląskie Zamki i Pałace”


  • Jonatan Wierzchowski

Laureat – VI Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śląskie Zamki i Pałace”


  • Julia Stankowska

Laureatka „Dolnośląskiej Gali Talentów”


 Wojciech Binert

I miejsce – Powiatowy Konkurs Matematyczny „W pogoni za Indeksem”


  • Katarzyna Fudali

Finalistka – Powiatowy Konkurs z języka polskiego „W pogoni za Indeksem”


  • Michalina Horbatowska

X miejsce – Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska… Nasza Niepodległa”, test wiedzy


  • Julia Stankowska

XI miejsce – Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska… Nasza Niepodległa”, test wiedzy


  • Jonatan Wierzchowski

wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska… Nasza Niepodległa”, prezentacja multimedialna


  • Aleksandra Stano

III miejsce – XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Zagłębia Miedziowego poświęconemu twórczości K. K. Baczyńskiego i E. Stachury


  • Aleksandra Stano

II miejsce – XI Rejonowy Konkurs Recytatorski


  • Michalina Horbatowska

I miejsce – Ogólnopolski X Konkurs Piosenki Obcojęzycznej


  • Michalina Horbatowska

I miejsce –XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej


  • Michalina Horbatowska

II miejsce – VII Festiwal Piosenki Patriotycznej „Vivat Polonia”


  • Międzyszkolny Konkurs Tenisa Ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Głogowa

VII miejsce reprezentacja szkoły


  • Wojciech Binert

IX miejsce – English High Flier


  • Dominik Jaros

I miejsce w województwie, III miejsce w kraju English High Flier


  • Marta Siennicka, Hanna Pawłowska, Agata Sidorowicz

Wyróżnienie – IX Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polskie Termopile na przestrzeni wieków”


  • Magdalena Janik

I miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Ciekawa Fizyka, czyli zjawiska fizyczne w fotografii”, w kategorii – „Obserwacja zjawiska”


  • Magdalena Janik

Wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Ciekawa Fizyka, czyli zjawiska fizyczne w fotografii”, w kategorii fotografia


  • Aleksander Cząstkiewicz –Trawiński

I miejsce w województwie dolnośląskim –  Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie


  • Urszula Pawlaczek

III miejsce –  Powiatowy Konkurs Plastyczny „Takie jest moje marzenie: zmienię świat wokół siebie”


  • Katarzyna Fudali

II miejsce –  X Głogowskie Dyktando z Języka Angielskiego


  • Urszula Pawlaczek

II miejsce – Powiatowy Quiz nt. Dnia Świętego Patryka


  • Patryk Sobotkiewicz

IV miejsce w województwie – Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie


  • Julia Stankowska

I miejsce – Powiatowy Konkurs Plastycznym „Takie jest moje marzenie”


Strona używa plików cookie - Odwiedzając naszą stronę lub klikając w przycisk akceptujesz naszą używanie plików Cookies.
Akceptuję pliki Cookies
x