ZAŁOŻYCIELKA i WŁAŚCICIELKA

Wycieczki i Wyjazdy

NASZA SZKOŁA W OBIEKTYWIE

Nasza Szkoła to:

W sercu zawsze czułam chęć pracy z młodzieżą. Nie spodziewałam się jednak, że edukacja, oprócz podróżowania i archeologii, stanie się pasją mojego życia. Master of Divinity with Biblical Languages uzyskałam w Southwestern Baptist Theological Seminary in Fort Worth w Teksasie.

Aby stworzyć szkołę na miarę światowych placówek edukacyjnych, sięgnęliśmy z mężem po najlepsze wzorce zaczerpnięte podczas naszych studiów w Norwegii, USA i Walii.

W ASLANIE pragniemy umożliwić osiągnięcie sukcesu każdemu uczniowi, sprawić, że odkryje radość poznawania i doświadczenia świata oraz rozwinie swoje pasje.

Szkoła ASLAN to dla mnie angielski ogród pełen wielobarwnych roślin. Każdy uczeń jest kwiatem, który swobodnie rozwija się, odczuwa różne emocje, razem z innymi tworzy i poznaje piękny świat. Cierpliwymi ogrodnikami są nauczyciele, którzy dbają o odpowiedni wzrost i rozwój.

Wierzę też, że kochający Bóg, Jezus -Narnijski Aslan, zsyła życiodajny deszcz mądrości, dobroci i miłości w serce każdego ucznia.

ASLAN to szkoła pozytywnych emocji, bezpieczna i przyjazna dla uczniów. Szkoła, która zapewnia wysoki poziom edukacji i rzetelnie przygotowuje swoich uczniów do kolejnych etapów kształcenia. Szkoła, która likwiduje konieczność uzupełniania wiedzy poza szkołą w ramach korepetycji, zajęć dodatkowych czy kursów językowych. Gwarantujemy ciągłość i spójność edukacyjną na wszystkich poziomach nauczania.

zajęć dodatkowych

wydarzeń w ciągu roku